MENU

Podzimní Valašská zahrada v Rožnově pod Radhoštěm

Podzimní Valašská zahrada v Rožnově pod Radhoštěm

Místní Kemp Sport ve Valašské zahradě pohostí jako vždy zahradnické a řemeslnické trhy. Akce proběhne od pátku 24.září do neděle 26.září. Součástí trhů je Svatováclavský jarmark trh s regionálními potravinami, výrobky z masa, uzeniny, sýry, med a medovina, burčák a víno.

  

Program se uskuteční vždy od 8 do 17 hodin a na návštěvníky čeká více než 100 prodejců květin, okrasných dřevin, ovocných stromků, cibulovin, trvalek, nebo skalniček. Chybět nebude ani zahradnické nářadí, nebo zahradní nábytek. Dalším velkým lákadlem je nabídka uzenin, která bude letos opravdu velká. Nepřijdeme ani o stánek s burčákem.

  

Lidé by se měli rozhodně zastavit také v retro stánku Gabry a Málinky®, kde nakoupí vonné soli, šumivky do koupele, eko drogerii a další originální výrobky. Zájemci tu seženou i Domácí receptář.

  

Partnerem výstavy je Hyundai LXM motors s.r.o. z Nového Jičína, který pro návštěvníky připraví prohlídku nových typů aut této značky.

  

Na své si přijdou i ti nejmenší návštěvníci. Rozšířený dětský koutek bude totiž lákat na velký skákací hrad, nebo malování na obličej.

  

K tanci i poslechu zahraje skupina Navalentym.

  

Organizátoři prosí návštěvníky o dodržování všech platných hygienických opatření.