MENU

Lumigreen nabízí všechny vaše oblíbené rostliny na jednom místě!

Lumigreen nabízí všechny vaše oblíbené rostliny na jednom místě!

Lumigreen to jsou rostliny, které si zamilujete. Skvělé barvy, chutě, vůně a mnoho vitamínů. Lumigreen je největší internetový prodejce s rostlinami na Slovensku a v Česku s dlouholetou tradicí. A jelikož jsou všichni srdcem zahradníci, mají pro vás širokou nabídku zahradnických potřeb, rostlin, semínek i sazenic. Lumigreen na trhu působí více než jedno desetiletí a o všechny rostliny pečuje s láskou. Všechny rostliny jsou během sezony čerstvé a kurýr je doručí k vám domů do 48 hodin!

  

Lumigreen je rodinná firma, založená na tradicích a hodnotách majitelů. Majitelé Gažiovi začali budovat svou lásku k přírodě v roce 2006. Tehdy se jako partneři, začali věnovat pěstování jako svému koníčku. O pár let později, už jako manželský pár, založili internetový e-shop Lumigreen na Slovensku a pak i v Česku. Jako milovníkům přírody jim záleží na udržitelnosti a ekologickém přístupu k pěstování i balení svých produktů.

  

Lumigreen.cz jsou srdcem zahradníci. Rádi a ochotně poradí svým zákazníkům a stejně rádi pro ně připravují množství instruktážních pěstitelských videí, ve kterých poradí, jak mít dokonalou zahradu. www.lumigreen.cz

  

https://www.youtube.com/results?search_query=lumigreen.cz&page&utm_source=opensearch